Richard PAUL  

Erbenova 376/9a, 602 00 BRNO - Česká republika  

Nový silný řetězový pohon od Aumüller

novinka 21.8.2019:

Maximální výkon. Mnoho možností. Řetězový pohon AUMÜLLER KS15

Nikdy nebylo snazší elegantně posouvat velmi velká a těžká okna v oblasti střechy. Nový silový řetězový pohon AUMÜLLER KS15 stanoví standardy z hlediska výkonu, manipulace a designu.
Velké otevírací prvky snižují počet požadovaných otvorů pro odvod kouře a zajišťují tak hospodárné plnění požadavků na protipožární ochranu. Soustředěnou silou 1.500 N  KS15 otevírá právě takové velkoplošné prvky. KS15 nabízí všestrannou sílu. Díky inteligentní elektronice pohonu S12 můžete rychle a flexibilně přizpůsobit celou řadu parametrů, například synchronizovaný provoz více pohonů a implementaci sekvenčního řízení.
Robustní řetězový pohon KS15 je vhodný také pro oblasti citlivé na hluk.
Díky tichému chodu, měkkému startu a měkkému odstavení je během provozu těžko patrný. Díky subtilnímu designu a atraktivnímu vzhledu pohonu je možné jej ideálně integrovat do jakéhokoli konceptu místnosti.
KS15 nabízí chytrý montážní systém pro snadnou manipulaci a rychlou montáž.

  • Zahákněte do držáku křídla
  • Natočte do montážní konzoly.
  • připravený

To šetří čas a výrazně snižuje montážní úsilí.
AUMÜLLER CLICK také umožňuje flexibilní kabeláž. Můžete změnit délku připojovacího kabelu nebo připojit kabel nainstalovaný na místě. Výměna již nainstalovaných jednotek je rychlá a snadná.
Řetězový pohon Aumüller KS15 kombinuje funkční sílu s atraktivním designem!

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.